Головна » 2016 » Квітень » 8 » Юні футболісти Біловодщини
14:44
Юні футболісти Біловодщини

7 квітня 2016 року на стадіоні «Юність» смт. Біловодська відбулися районні змагання з міні-футболу серед учнів 3-4 та 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Участь у змаганнях взяли команди з шести шкіл: Бараниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Біловодської гімназії, Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новодеркульської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники були розподілені на 2 групи: учні 3-4 та учні 5-6 класів. Ігри проводилися одночасно між командами двох вікових груп за коловою системою. Суддівську колегію представляли тренери Біловодської ДЮСШ – Пушкарський І.В. та Хоружий М.С. Усі хлопці гідно грали в міні-футбол, демонстрували свою фізичну підготовку, спритність, витривалість, а вболівальники різними гаслами підтримували гравців та підбадьорювали їх емоційними вигуками.

За підсумками районних змагань були визначені переможці та призери у кожній групі, а також відзначені кращі гравці у номінаціях. Церемонію нагородження юних футболістів провів начальник відділу освіти Біловодської райдержадміністрації    Щітка О.М. разом з директором Біловодської ДЮСШ Мирошником О.В. Усім командам було вручено заслужені грамоти та нагороди.

У молодшій віковій категорії (3-4 класи) переможцем стала команда Городищенської ЗОШ, учасники якої були відзначені кубком та золотими медалями. ІІ місце та срібні медалі здобули учні з команди Новодеркульської ЗОШ.  ІІІ місце і бронзові медалі отримали учні Біловодської гімназії. Команда Бараниківської ЗОШ посіла ІV місце, а команда Біловодської ЗОШ – V місце. Особливо слід відзначити молодших школярів з Новодеркульської ЗОШ, адже троє з них отримали перемогу в номінаціях: Бахмут Дмитро – «Кращий воротар», Крайнюк Олексій – «Кращий захисник», Тітовський Тимофій – «Кращий бомбардир». А учень Городищенської ЗОШ Андріяш Володимир став «кращим нападником» гри.

У старшій віковій категорії (5-6 класи) перемогу, кубок і золоті медалі здобула команда Біловодської гімназії. Почесне ІІ місце і срібні медалі отримали учні Новодеркульської ЗОШ, а ІІІ місце і бронзові медалі – команда Городищенської ЗОШ. Далі місця визначені таким чином: ІV місце – Литвинівська ЗОШ, V – Біловодська ЗОШ, VІ – Бараниківська ЗОШ. Учні Городищенської ЗОШ перемогли у номінаціях:  Старіков Олексій – «Кращий воротар», Штокало Дмитро – «Кращий захисник». Учень Новодеркульської ЗОШ Кардаш Дмитро став «кращим нападником», а                 Олекса Олексій, учень Біловодської гімназії, визнаний «кращим бомбардиром» гри.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації змагань ПП Мирошник С.П., директору БРЦ «Спорт для всіх» Геновському Ю.Й., а також випускнику Біловодської ДЮСШ Короленку О.О. за надану фінансову допомогу.

Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень, гарно провели час. Сподіваємося, що ці змагання стануть чудовою згадкою для них, і юні спортсмени з радістю приїдуть позмагатися наступного разу.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Юні футболісти Біловодщини | Переглядів: 299 | Додав: rmk_belov | Рейтинг: 0.0/0